projekty domow holenderskich

projekty domow holenderskich

Gru 30

projekty domow holenderskich

Profile firm – Unilever

Unilever jest korporacją, która historycznie koncentruje się na dwóch liniach produktów pochodzących z oleju i tłuszczu jak masło i mydło. Teraz te główne elementy są wciąż widoczne w kategoriach produktów Foods higieny osobistej.

Dzisiaj zadaniem Unilever jest „, aby dodać żywotności do życia i zrobić to w sposób zrównoważony (1) Wartości firma wybrane są te z firmowym firmy wielkości Unilever;. Uczciwość, pozytywny wpływ, ciągłe zaangażowanie (w celu celem dłuższy termin), aspiracje, we współpracy z innymi. wartości są dość neutralne.

Unilever rozpoczął program zmian korporacyjnych, gdzie dwie główne kategorie – przekąski i Home and Personal Care– które od dawna podzielone Spółki są przedmiotem fuzji (wewnętrznego).

Na slajdzie korporacyjnej (1) możemy przeczytać:

projekty domow holenderskich

OD: Dość niezależnych grup i krajów biznesu często działając jako luźną federacją (3 wszystkiego!)

KU: zintegrowanego europejskiego biznesu, który optymalizuje synergii i skali na poziomie europejskim i krajowym, poprzez jeden Unilever

Reorganizacja wewnętrzna powinna obniżyć koszty, także poprzez skoncentrowanie się na systemach informatycznych; Jedna wspólna platforma I T (SAP). Outsourcing jest częścią tego programu, w którym celem jest stać się bardziej elastyczna i przy niższym poziomie kosztów.

Włochy są jako przykład. Trzy lokalizacje we Włoszech zostały zredukowane do jednego, tworząc nową kulturę, ograniczenie kosztów infrastrukturalnych i wsparcia i optymalizacji zakresu kanału „going gdzie wzrost jest”, to tylko niektóre z korzyści.

Trzy regiony – Europie, obu Amerykach i Azji Afryki – „są przede wszystkim odpowiedzialne za budowanie relacji z klientami, zarządzania sieciami łańcucha dostaw i skutecznego wdrażania marki i innowacje, koncentruje się na doskonałe wykonanie na rynku Regiony są odpowiedzialne za.
Artykuł dzięki: http://bratbud.szczecin.pl