projekty domow jednorodzinnych

projekty domow jednorodzinnych

Sie 06
projekty domow jednorodzinnych

Jeśli jest to twórcza sesja musisz relaksującą, nieformalną i stymulujące środowisko – uciec od board-pokojowe stoły styl i sprawić, że ludzie tak wygodne, jak to możliwe – najlepiej poza biurem. Jeśli jest to spotkanie decyzyjne, zastanowić się, jak można uzyskać informacje poprzez, na przykład poprzez sprzętem audio-wideo, materiały informacyjne, flipcharty itp i czy ludzie będą musieli robić notatki lub odnosić się do dokumentów.

7. Zgoda podstawowe zasady na początku. Aby wszyscy byli świadomi tego, co chcesz osiągnąć w spotkaniu (cel) i jak masz zamiar to zrobić, że (program), a co ważniejsze, jak chcesz, aby zachowywać. Jest to najczęściej pomijany punkt i może prowadzić do katastrofy! Obejmuje on podstawowe sprzątanie (np telefonu i Blackberry z etykiety), poszczególne role, a uzyskanie jasno oczekiwań każdego z nas.

8. Zarządzanie energią w pokoju. Bądź świadomy, jeśli ludzie zaczynają się niespokojny lub fidgetty – trzeba przenieść rzeczy lub przełamać impas. Zadzwoń przerwę i skłonić ludzi poruszających temat – może zrobić energetyzujące ćwiczenia.

projekty domow jednorodzinnych

9. Zestaw rozpoczęcia i zakończenia i trzymać się ich. Oznacza to, że trzeba zaplanować z wyprzedzeniem, ile czasu poświęcić na każdej pozycji. Jeśli oblężone na elemencie trzeba flagi i upewnij się, że masz wycięte w innym miejscu. Nikt nie będzie dziękuję za pozwalając bezładnej spotkań poza kontrolą lub przejechany. Jeśli okaże się, że dana sprawa nigdy nie zostanie rozwiązany w spotkaniu, odciąć debaty i zgadza się wziąć go w trybie offline, upewniając się, że zgodzili się proces rozwiązywania tego, wraz z harmonogramem.

10. Upewnij się, że ktoś bierze minuty – ale to nie powinno być o godz. Uzyskaj minuty w ciągu 48 godzin – najlepiej w 24. Każda dłuższa i wspomnienia ludzi zaczynają zanikać i uzgodnione działania mogą zostać przejęte przez zdarzenia.

Jeśli po tych prostych wskazówek wasze spotkania będzie krótszy, bardziej wydajne i spowoduje działań, a nie niekończące się debaty.

Clare Flynn jest dyrektorem zarządzającym ANT Consulting. Jest ekspertem w zakresie strategii marketingowej, pracował przez ponad 20 lat na wysokich międzynarodowych ról Procter Gamble, Kimberly-Clark, United Biscuits and What If! Spółka Innowacji. Doradza firmom w strategii rozwoju firmy. Masz pełną zgodę na przedruk tego artykułu pod warunkiem że to sformułowanie jest utrzymane na niezmienionym poziomie.

Artykuł dzięki: najlepszeubezpieczenieoc.pl/najlepsze-ubezpieczenie-oc-ac/