projekty domow szkieletowych

projekty domow szkieletowych

Paź 01

projekty domow szkieletowych Holenderski pochodzenia rozpoczyna się pod koniec 19 wieku, „Jurgens i Van den Bergh – dwie firmy rodzinne kupców masła – posiada kwitnącej transakcji eksportowej do Wielkiej Brytanii We wczesnych latach 1870-tych, stają się zainteresowani nowym produktem wykonanym z tłuszczu wołowego i mleka. – margaryna – które zdają sobie sprawę, mogą być produkowane masowo w przystępnej substytut masła „.

Później, w ciągu na północy Anglii w połowie 1880 roku, udanego biznesu spożywczego rodziny hurtowym prowadzonym przez Williama Lever rozpoczyna produkcję nowego rodzaju mydła domowymi. Produkt zawiera kopry lub olejek sosnowy jądra, które pomogą go spienić łatwiej niż w przypadku tradycyjnych mydeł wykonanych z tłuszczów zwierzęcych. Niezwykle raz, dźwignia daje mydło markę – światło słoneczne -. I sprzedaje to zawinięte w charakterystycznych opakowaniach „(3)

Firma zorientowana wokół tych dwóch kategorii produktów, które mają podobną źródło: oleje i chemikalia.

Niedawne badania – Unilever między Rzeszą a Imperium – zbadać, jak brytyjsko-holenderski wielonarodowa, przeżył wojnę. „Decyzja Unilever decentralizacji swojego biznesu konglomerat stanął spółkę w dobrej pozycji w czasie wojny. Wiele autonomii dla firm krajowych, dzięki czemu te spółki zależne mogły dostosować się do różnych warunków w poszczególnych krajach, zwiększone szanse Unilever przetrwania. przestarzały struktura organizacyjna była w rzeczywistości doskonale nadaje się do sytuacji w czasie wojny. (4)

(1) – strona internetowa

(2) – raport roczny

(3) – drhalimahali.wordpress.com/2008/04/24/dutch-unilever-jews-fitna-hdc-all-mixed-up/

(4) – [http://www.eur.nl/english/pressroom/releases/2006/march/wubs/]

H.J.B.

———————- Â © 2008 Hans Bool

Artykuł dzięki: