projekty domow jednopoziomowych

projekty domow jednopoziomowych

Lis 23

projekty domow jednopoziomowych

Jak uruchomić efektywnych spotkań – Top 10 Wskazówki

1. Po pierwsze należy zadać sobie pytanie – Czy naprawdę potrzebujemy formalne spotkanie? Wiele spotkań można uniknąć całkowicie. Zadaj sobie pytanie, czy można dostać to, co trzeba z notatką z wiadomości e-mail od kilku rozmów telefonicznych z krążących dokument o komentarze lub zebranie mniejsze nieformalną podgrupę?

2. Get bardzo jasno przed rozpoczęciem, co spotkanie jest dla: chcesz podzielić się informacjami? zebrać dane wejściowe? uzyskać zgodę? rozwiązywać problemy? świętować sukces? generować pomysły? Upewnij się, że projekt programu dostarczenia tego wyniku.

projekty domow jednopoziomowych

3. Ustaw jasny cel – co będzie sukcesem wyglądać? Upewnij się, że projekt przyniesie, że spotkanie. Czy masz odpowiednie uczestnikom osiągnąć ten cel? To nie jest dobre planowanie decyzji, czy ostatecznym decydentem nie jest w pokoju.

4. Pozostawić dużo czasu na zaplanowanie spotkania. Jak długo trzeba będzie na spotkaniu? Co znajduje się w programie? Czy trzeba krążyć żadnych materiałów z wyprzedzeniem? Kto będzie robić to, co? Jak zarządzać czas i zachować energię płynącej? Co można zrobić, aby zmieniać tempo i rytm (np różne głośniki, różne sposoby prezentowania informacji, różnorodne działania, przerwy).

projekty domow jednopoziomowych

5. Jakie są potencjalne pułapki? Jeśli nie jest osoba, która ma tendencję do wieprz czasu antenowego, jak można tego uniknąć? na przykład poprzez utworzenie kilku naziemnych zasady na początku posiedzenia lub ograniczenie czasu on lub ona jest obecny. Czy można dostać żadnych potencjalnie trudnych osobników „onside” z góry?

6. Pomyśl o tym , jak można wykorzystać otoczenie, aby pomóc osiągnąć swoje cele. Jeśli chcesz krótkiej wymiany informacji sesję z minimalnym dyskusji, spróbuj posiadające spotkanie na państwa-stóp – wstając z pewnością daje każdemu motywację, aby być zwięzły.
Artykuł dzięki: http://torby.pro/oferta/torby-prestiz