projekty domow nowoczesnych

projekty domow nowoczesnych

Paź 13

projekty domow nowoczesnych

Samsung Galaxy S3- The Next Big Thing jest ostatecznie tutaj

Samsung zaprezentował swój nowy flagowy model, a konsumenci są zakochuje się w niej. Pierwsze wrażenia wydają się być na korzyść południowokoreańskiego giganta telekomunikacyjnego. Wielu operatorów sieci są już oferując oferty Samsung Galaxy S3 na wstępnych zamówień. Konsumenci dały ten telefon wielkie przyjęcie, ale wielu krytyków nie są zadowoleni z tego urządzenia. Rzućmy okiem na głównych cech tego urządzenia w celu uzyskania lepszego zrozumienia tego.

Projekt:

Po pierwsze, konstrukcja jest nieco podobny do pierwszego S zamiast poprzednią. Samsung zdecydował się na krzywego wygląd zamiast prostokątnej konstrukcji. Korpus z tworzywa sztucznego w ogóle nie integrators.pl – ploter laserowy jest inspirujące. Dla wzoru wysokiej klasy, jak to korpus z tworzywa sztucznego nie jest wystarczające. Tzw Motyw „inspirowane naturą” jest interesujące na początku, ale nie jest imponująca raz trzymania urządzenia w ręku. W każdym razie, ten telefon jest dostępny w kolorze białym i żwir opcji kolorystycznych.

Ekran:

projekty domow nowoczesnych

Idąc dalej, Samsung Galaxy S3 jest wyposażony w solidny ekran 4,8-calowy. Teraz dni, takie ogromne ekrany stały się normą. Standardowy home button został umieszczony na dole. Dwa klawisze dotykowe są również obecne. Rozdzielczość jest wystarczająca, jak również. Oglądanie filmów i zdjęć na takim wielkim ekranie zawsze był przyjemny.

Aparat fotograficzny:

Przechwytywanie te szczególne chwile jest możliwe z 8 MP zamku. Jednak wielu konsumentów nie są z tego zadowoleni. Spodziewali się czegoś więcej z nowej słuchawki z domu południowokoreańskiego giganta telekomunikacyjnego. Być może 12 MP Lucjan byłby wystarczający. Mimo to, jest wystarczające dla amatorów takich jak my.

System operacyjny:

Podczas gdy inni producenci wypuszczając słuchawki z przestarzałym systemem operacyjnym Gingerbread Samsung opracowała słuchawki z ICS od razu po wyjęciu z pudełka.
Artykuł dzięki: