projekty domow parterowych

projekty domow parterowych

Lis 09
projekty domow parterowych

Sieć GPS został utrzymany przez lotnictwo od 1990 roku. Konstelacja 24 satelitów, a jednocześnie w pełni funkcjonalny i sprawny, czasami potrzebna jest pomoc, naprawy i modyfikacje i jeden po drugim zostanie ostatecznie wycofany z eksploatacji i zastąpione bardziej zaawansowanych technologicznie modeli.

Wynika to z coraz większego zapotrzebowania – od wojskowych, jak i cywilnych światów – dla śledzenia GPS i służb żeglugi i postęp w technologii śledzenia GPS. Lepsze odczyty przesyłu sygnału i lokalizacja są z pewnością na horyzoncie.

Ares lub jej potomstwo będzie prawdopodobnie pojazdów dostawczych dla tej nowej technologii.

„Ares1-X rakiety NASA jest znaczącym wydarzeniem dla integratorów i użytkowników GPS”, powiedział Steven Moehling, wiceprezes działu sprzedaży LandAirSea Systems, wiodący dostawca śledzenia pojazdów GPS oprogramowania, systemów i akcesoriów. „To pokazuje zaangażowanie NASA do programu kosmicznego, a także proponowanego programu modernizacji GPS.”

Rząd jest zaniepokojony nasze satelity GPS stają się przestarzałe. Aby utrzymać system działa płynnie, Kongres zezwolił na planowaną modernizację. Projekt 2000 działania i wynikające były dubbingowane GPS III.

Projekt zakłada nowy sprzęt (satelitów i stacji naziemnych) oraz lepszą obsługę (dokładność i dostępność sygnałów).

System śledzenia GPS jest USA i był dominującym graczem na nawigacji satelitarnej, więc jest to konieczne, aby utrzymać się na krawędzi tnącej technologii. Historycznie rzecz biorąc, wszystkie kraje były zależne od USA Departament Obrony systemu satelitarnego.

Jednak inne kraje pracują na własnych, alternatywnych krajowych systemów śledzenia i nawigacji satelitarnej. Potencjalnych pretendentów:

Rosja, we współpracy z Indiami, działa od 1980 roku na własnym systemem nawigacji satelitarnej o nazwie Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GLONASS).

Agencja kosmiczna Unii Europejskiej i europejskiej (ESA) mają swój własny system o nazwie Galileo, z Chin i wielu innych krajów jak partnerów.

Nie są jeszcze działalności.

Nawigacja satelitarna jest kluczowa dla każdej aplikacji, gdzie potrzebna jest informacja o lokalizacji. Jest precyzyjny i niezawodny. W dzisiejszych operacjach wojskowych, dużo planowania działań wojennych, szkolenia i strategii są wykonywane na poziomie sieci. Nawet po stronie cywilnej, śledzenie GPS i nawigacja stała się podstawą życia codziennego.

Kolejna fala satelitów wynika ostatecznie wyeliminować zaciemnienia i porażki usługi. NASA Ares 1-X lotu może być nadzieja i pewność Ameryka potrzebuje, że system GPS nie popadać w ruinę.

Artykuł dzięki: