projekty domow rustykalnych

projekty domow rustykalnych

Sie 12

projekty domow rustykalnych

Start rakiety Klucz do Next Generation GPS

Misja zakończona.

Ares 1-X, pierwsza rakieta NASA w „New Frontier” Program Constellation eksploracji kosmosu, wzrosła z jego wyrzutni i przebił niebo 28 Paź w Kennedy Space Center, Floryda – oznakowanie dróg nadzieje, że drzwi zostały otworzyły się wielkim przyszłość w głębokiej przestrzeni kosmicznej.

projekty domow rustykalnych

Stany Zjednoczone miały wysoki zamówienie na 1,8 miliona funtów, 327-metrowej wysokości statku kosmicznego, a jego ogłoszenia. Rakieta Test reprezentuje przyszłego systemu transportu kosmicznego, która będzie przeprowadzać astronautów i ewentualnie turystów na trasach do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej na Księżyc, Mars i poza nią.

Ares 1-X jest także model pojazdu, który będzie dosłownie uruchomienia nowej generacji satelitów GPS na orbicie radionawigacyjnych i pomocy naprawy i modyfikowania istniejących już 24 satelitów w USA Departament Obrony systemu.

projekty domow rustykalnych

Super statek ma nowy i eksperymentalne na wiele sposobów. Wśród jego funkcji, działa na tlen i ciekły metan paliwo zamiast tradycyjnych paliw, zwany hypergolic miotających. Tlen metan kombi jest łatwo dostępny, w cenie mniej, jest lżejszy i mniej toksyczne dla środowiska. Stwarza to nadzieję, że sonda new age będą zdolne idąc dalej na orbitę i znacznie pomnożyć czas może dom i utrzymania ludzkiego życia.

Na jej sześć minut lotu, Ares 1-X nagrał bibliotekę danych, które po analizie zostaną wykorzystane do poprawy projektowania i bezpieczeństwo przyszłych kosmicznych. Solidność konstrukcji i sprzętu zostały przetestowane. Oprogramowanie czas nagrania spalania silnika, zapłonu, szybkość, siła ciągu, ciśnienie, granice ładowność, nawet przeciągnij i przyciąganie głównego spadochronu.

Drugi szczęśliwe zakończenie do Ares 1-X historii jest różnica uczyni to w 20-letniego systemu radionawigacji Departament Obrony USA GPS.
Artykuł dzięki: