projekty domow skandynawskich

projekty domow skandynawskich

Wrz 08
projekty domow skandynawskich

Ogólne zasady:

Budżetowy

Małe firmy zazwyczaj mają małe wskaźniki P / E. P / E zwiększyć wskaźniki jak firmy rosną i rozwijają się struktury. P / E Wskaźniki zwiększy się zależność od spadku właściciela.

Zasady wyceny

Dwa główne określniki wartości wynoszą:

Percepcja ryzyka oraz

Oczekiwania przyszłych zysków

Przedsiębiorcy z zasadniczo identycznych zysków w związku z tym mogą mieć różne wartości powszechnie

„Okrągły Ball” Zasada – dla Finansowej

Żaden z nas nie jest równie utalentowany we wszystkich kierunkach. Nie są okrągłe kulki, piłki lub Frisbees Być może, ale nikt nie może „zrobić wszystko” dobrze. mocne i słabe strony firmy będą więc zwykle odzwierciedlają te jego właściciela.

Uzbrojony w podstawową wiedzę na temat podstawowych zasad możemy zacząć formułować plan strategiczny do wzrostu i tworzenia bogactwa poprzez akwizycje. Tabela A zestawienie wskaźników P / E, poziom dochodów, definicję zarobków i stylu zarządzania według wielkości firmy . Możemy użyć Tabela A jako punkt odniesienia, jak rozwijamy nasz plan.

Tabela A

Poziom P / E RatioUsual zarobków

Definicja EarningsType i Zarządzania

Ściana Street15X się

OMG * Zazwyczaj mierzy się w milionach

Definicja zarobki: Po podatku

* O mój Boże

Profesjonalne zarządzanie wielu poziomach odpowiedzialności. – Cel zarządzania jest maksymalizacja zysków i wartości w celu zaspokojenia potrzeb akcjonariusza.

Środkowy

Market3 do 15X

$ +500,000 Małych milionów

Definicja zarobki: Przed / po podatków i różnych EBITs chyba że firma reprezentuje wyjątkową okazję, (zastrzeżonych produktów, technologii, kanałów dystrybucji, podstawa talent itp), to wszystkie środki pieniężne, wysoka cena wielokrotnego Wall Street jest nieosiągalny. W przeciwnym razie, dynamika znalezione przy sprzedaży Upper Main Street zastosowania.
Artykuł dzięki: